Family 0
12/3

Kryštof LIVESTREAM speciál

Dnes v 18:00 startuje speciální livestream kapely Kryštof z ostravského DKMO, uvádí Libor Bouček a vy si stále můžete zakoupit vstupenky! Pokud se chcete připojit až po zahájení, není to problém - po zakoupení vstupenky si můžete až do půlnoci přehrát pasáže, které jste nestihli.

koupit lístky do první řady

Zdravíme vás z ostravského DKMO a přinášíme všechny klíčové informace k dnešnímu LIVESTREAM koncertu!

Jak přehrát livestream
Od 17:30 bude k dispozici stránka livestream.krystof.net, kam zadáte kód, který vám přišel na e-mail po zaplacení platby.

Co když přijdu pozdě
Nevadí, stream jde zakoupit po celou dobu a do dnešní půlnoci si můžete přehrát zpětně všechny pasáže - tedy i ty, které jste zmeškali.

Jak poslat vzkaz do studia
Do studia bude možné kapele živě posílat vzkazy, kanál oznámíme ve streamu od 18:00. Bude možné poslat jak textové zprávy a dotazy, tak videovzkazy.

Reportáž z dění

17:55
Za chviličku začínáme! Většina z vás už je podle našich on-line monitoringů také on-line, tak vám přejeme co nejlepší zážitek! Připojíme se opět po skončení s prvními fotkami! Děkujeme!

16:35
Dnešní koncert je v mnohém unikátní. Odehrajeme jej konečně po dlouhé době v plné sestavě a v plné výpravě. Bude to po dlouhé době poprvé, co nemůžeme vyhlásit vyprodáno, protože počet sledující není limitován a také každý jeden divák od nás získá vstupenky do první řady - všichni totiž budou mít stejný výhled :).

16:25
Dnes nás čeká nabitý program. Celý večer není zdaleka "jen koncert". Připravili jsme speciální "Studio Ligy mistrů Libora Boučka," který tu společně s námi celou akci zahájí. Poté nás čeká povídání, hraní, interakce s fanoušky, překvapení ... odhadujeme, že dneska to spolu vydržíme aspoň 3 hodiny!

16:06
Na místě probíhá poslední dolaďování fines a kluci jsou na hotelu, zhruba do hodinky jsou zpět na místě.