Family 0

Kryštof Kemp 2022

Plzeň, amfiteátr Lochotín

27. 08. 2022 - od 12:00

Nákup vstupenek

Koupit Eticket /od 99 Kč/
doprodej vstupenek

Informace o akci

Seznamte se se sedmi statečnými hrdiny, kteří se na sklonku své kariéry pustili do jednoho z posledních natáčení, a připravili pro vás na léto 2020 premiéru akčního trháku Nepostradatelní. Premiérové filmové putování proběhne během července a srpna napříč letními kiny po celé republice.

Odkaz na akci Program

Sponzoři akce

Co Vás čeká
na Kryštof kempu?

Mimo představení Nepostradatelných se můžete těšit na další hudební hosty a hlavně oblíbené aktivity. Těmi vás provede naše sedmička Nepostradatelných: Richard Rambo Stallone, Kuba Lundgren Dominik, Evžen Norris Hofmann, Ondra Schwarzenegger Kyjonka, Nikos Van Damme Kuluris, Jet Nikos Grigli a Nikolaj Banderas Arichtev.

Můžete se těšit na netradiční a neopakovatelné setkání a zážitky během společně strávených dnů i nocích ve filmovém a příběhovém prostředí plných hvězd - VÁS- bo vy jste naše hvězdy... Doslova na dosah....

V předprodeji můžete koupit během jednoho procesu maximálně 6 vstupenek dospělých a 4 vstupenky dětské. Vzhledem k extrémnímu zájmu o akci je potřeba být při nákupu hned od začátku, kapacita se vyprodá typicky v řádu několika minut.

Přečtěte si průvodce předprodejem.