Inzerát Richarda Krajča

Jmenuji se Richard a málem jsem byl DJ, ještě předtím málem elektrikář, ještě předtím málem poštovní doručovatel, ještě předtím málem novinový distributor, ale ještě předtím málem profesionální fotbalista, který mohl vydělávat velké peníze. Ale všeho jsem se vzdal a je ze mně herec a zpěvák . Nevadí, moc se za to nestydím.

Hraji a zpívám totiž pro radost na prknech, co suplují svět. Někdy hraju tady a někdy zase táááámhle, a když nehraju tady ani táááámhle, hraju někde jinde, nebo poblíž.

Jsem klidný a vyrovnaný typ, což se vyznačuje tím, kříčím velmi velmi zřídka. Což znamená opravdu velmi velmi zřídka. Jen když je to nutné. Třeba za to mě mají kluci v kapele nejraději. Ženu a děti mám, tak prosím odpovědi na toto téma neposílejte. Eventuálně je mohu předat našemu technikovi, se kterým jsme si velmi podobní a máme podobné zájmy - např. Hanu Zagorovou - naše krédo je: " Je naprosto nezbytné, aby nebe bylo blankytné", trampování, surfování / po vlnách / , vyhledávání slev, listování obrázkovými časopisy, kde se radují z neštěstí druhých a sledování oblíbených nekonečných seriálů, ve kterých se odehrává tolik, že to nestihneme ani vstřebat a pak si o tom dlouze povídáme. Jen toho času na to moc není.

A tak prostřednictvím tohohle inzerátu hledáme člověka, který by nám věnoval svou měsíční dovolenou, abychom to dohnali. A pak hledáme ještě někoho, kdo by si tu dovolenou pak za nás vybral a užil, protože my na to nemáme vůbec čas.