Inzerát Onřeje Kyjonky

Jsem 34 letý, citově založený mladík atletické postavy, milující přírodu a zdravý životní styl. Vyrůstal jsem v Karviné, kde jsem se v místní dechovce naučil všemu, co každý muzikant nejvíce potřebuje, tzn. jóga, jin/jang, feng-šuej apod. K hudbě jsem se dostal velmi brzy a od roku 1998 hraji v kapele Kryštof a jiných neméně známých hudebních seskupeních, např. metalový Whisper, dechové seskupení Májovák aj.


Jsem strašlivě studovaný a tím pádem i velmi chytrý, když to spočítám i se základní školou, tak jsem studoval 24 let.  Jsem již sedm let ženat, se svou ženou jsem se seznámil na předváděcí akci, kde jsme si oba dva zakoupili vysavač téže značky a později jsme se setkávali za účelem sdělování si poznatků o tomto skvělém zařízení. Mám mnoho koníčků. Kromě posilování a jógy mám rád také humor, četbu knih, jízdu na kole a také hudbu. 

Téměř nepiji, pouze výjimečně, když mě přátelé přemluví. Mezi mé nejoblíbenější jídlo patří:  tofu, kuskus a cukeťák. Moje nejoblíbenější nápoje jsou Radegast 12°, Albánská borovička. Kluky z naší kapely mám velmi rád, proto bych prosil aby se mi dámy na tento inzerát nehlásily....