Inzerát Nikolaose Grigoriadise

Jmenuji se Nikolaos a podle mého jména by se mohlo zdát, že mé rodné místo je Laos, ale není tomu tak. Má rodina pochází z Řecka, ale teď žijeme v malebném městě v podhůří Beskyd, odkud je nádherný výhled na železárny, koksovny a jiné čmoudící komíny v okolí Ostravy.
Jsem středně vysoké až vyšší postavy a v kapele jsem největší z nejmenších. Kluci z kapely, kteří se tváří jako mí kamarádi, schválně poukazují na mou výšku a podobnost s jednou filmovou postavou tím, že mě přezdívají Frodo nebo Hobit.


Mým povoláním a koníčkem je hudba a hra na žesťový nástroj trubku. To sebou přináší i mnohá úskalí v podobě nuceného navštěvování různých restauračních zařízení a hospod, čemuž se samozřejmě snažím ze všech sil všemožně vyhýbat.


Další mé koníčky jsou finančně velice nákladné. Mezi ně patří mimo jiné i manželka, její nápady a také náš pes. Největším mým koníčkem je v neposlední řadě jízda na fichtlu, díky kterému jsem se stal vášnivým sběratelem starých motorek. Ve své sbírce mám zatím jen jednu motorku, ale už teď je pro mě sběratelství vášeň.

Přes tento inzerát bych chtěl poprosit ty zvás, kteří doma vlastní nějakou starou, nejlépe historickou motorku, věnovali mi ji a tím mi pomohli rozšířit mou ubohou sbírku. Fichtlům zdar...