Inzerát Evřena Hoffmana

Jmenuji se Evžen, ale známá říkačka Evžen lovec žen u mě neplatí. Tedy v mých pubertálních letech jsme se o to snažil, ale záhy jsem poznal, že tudy má cesta nevede. Proto jsem byl rodiči nadšeně přihlášen na zobcovou flétnu, ale vzápětí ihned odhlášen. Paní učitelka totiž prohlásila, že nemám hudební sluch ani talent a ať dělám raději něco jiného. Tak jsem začal sbírat medvídky. Narodil jsem se sice ve znamení býka, ale kdyby existovalo znamení medvěda, určitě bych se narodil v něm. Jsem podobně vybaven, nemám rád rychlé pohyby a zvláště pohyby spojené s prací. Pokud jde o druh, jsem takový medvídek koala. Mevídek se stal i mým symbolem. Fosforeskujícího méďu mám nalepeného na všech mých kytarách. Taky proto, abych se mohl orientovat na podiu, když se shasnou světla. Koncertní podium je taky jediné místo, kde se přemůžu a své pohyby zrychlím na své maximum.  


Tímto inzerátem bych chtěl požádat širokou veřejnost o informace, kde by se dali sehnat nažehlovací medvídci, které bych si mohl nažehlit na své oblečení pro volný čas, případně na mé ložní i spodní prádlo. Jakoukoliv informaci, která povede ke koupi nažehlovacího medvídka ocením kytarovým trsátkem s mým vlastnoručním podpisem nesmazatelným fixem. Děkuji.


Tuto mou oblíbenou formu nákupu přes inzerát využívám už léta. Koupil jsem si tak už několik kytar, efektů, softwarů, hardwarů i medvídků.  Přes inzerát si mě našla i má žena a i před 13ti lety si mě tímto způsobem našla tehdy ještě neznámá kapela Kryštof. Byl jsem na civilní službě a přes Avízo se mi ozval basista Nikolaj z Havířova. Večer mi dokonce zavolal tehdy ještě ,,nějaký? Richard a bylo to. Dohodli jsme se na zkoušce a přešlo se k činům. Líbila se mi Richardova neurvalá móda, jeho písničky a destruktivní přístup a Nikolajův naopak pozitivní přístup a i jeho móda. Kluci byli spokojení a tak jsem se stal třetím nejstarším stálým členem dnešní sestavy.